Mikrotech VoIP operátor

U nás nezaplatíte za minutu volání ani korunu! Od 10.10.2014:
Pevná mimo špičku od 0,29
Pevná síť špička od 0,50
Mobilní sítě z VoIP od 0,69
Zahraničí - SK pevná síť 0,25
Tarifikace od:

1+1Ceny jsou uvedeny s DPH za 1 minutu, velkoobchodní ceny a ceny bez DPH zde
Registrace
nového uživatele VoIP
Registrovat

Affiliate program - Provizní systém Mikrotech

Affiliate program je provizní systém pro každého Partnera, který svým doporučením získá nového zákazníka.
Vytvořte si nový zdroj příjmů prostřednictvím provizí z plateb přivedených zákazníků.

 • Pošlete svým známým email s odkazem na registraci pod svým partnerským ID, oslovte lidi bez internetu a VoIP.
 • Zašlete zprávu na ICQ, Facebook a podobně, získáte zajímavé provize.
 • Nabídněte návštěvníkům vašich webových stránek zajímavé informace o levném volání přes internet.
 • Připojte nové zákazníky k internetu a nabídněte ji internetovou telefonii.

Jak to funguje?

Pokud se zaregistruje nový zákazník s použitím Vašeho kódu, pak při každém navýšení jeho VoIP kreditu obdržíte 5% této částky na svůj VoIP účet. Nejenom, že získáte procenta z plateb získaných klientů na jejich kredit (Level 1), ale také 2% z plateb jimi získaných klientů (Level 2).
Provize Vám bude připisována po dobu jednoho roku od registrace nového zákazníka. Výše provize závisí na počtu Vámi získaných klientů, jejich plateb a objemu volání na placené linky.

Bližší informace zde


Provizní systém Mikrotech

Podmínky Affiliate - provizního systému Mikrotech

 1. Partner má možnost na svých webových stránkách umístit odkaz na Mikrotech.cz

 2. Přesné umístění a formát odkazu podléhá schválení firmy Mikrotech.cz.

 3. Odkaz nesmí být umístěn na stránky s obsahem odporujícím zákonům České republiky, na stránky s pornografickým obsahem anebo internetové stránky s obsahem, který by mohl poškodit dobré jméno společnost Mikrotech a to ani nepřímo Obsah Webu nesmí porušovat práva třetích stran. Společnost Mikrotech si vyhrazuje právo kontrolovat obsah stránek a umístění Odkazů na internetových stránkách Partnerů.

 4. Partner nesmí napodobovat vzhled webových stránek a podstránek společnosti Mikrotech či jakkoli jinak vyvolat v návštěvníkovi dojem, že Web je vlastněn či provozován zcela či z části společností Mikrotech. Logo společnosti Mikrotech a doplňující propagační materiály, které se vztahují na společnost Mikrotech, mohou být použity pouze po předchozím písemném souhlasu společnosti Mikrotech. Partner nesmí využívat název společnosti Mikrotech jinak než v souvislosti s provozem odkazů na Webu.

 5. Partner si může vytvořit vlastní bannery pro umístění na jeho stránkách nebo je nabídnou firmě Mikroteck k zviditelnění s podmínkou dodržení výše uvedených podmínek.

 6. V souvislosti s odkazem nesmí Partner používat jakákoliv automatická otevírání internetových stránek bez akce návštěvníka webu, např. autohits systémy, načítání stránek serverů Mikrotech do pop-up a pop-under oken, načítání takových stránek do rámce apod. Kliknutí na odkaz musí být výsledkem zájmu nebo zvědavosti náštěvníka internetové stránky Partnera, nikoli promyšleným přiváděním v omyl nebo jedinou možností opustit stránku.

 7. Odkazy nesmí být umisťovány na stránky bez obsahu a na internetové stránky vytvořené pouze za účelem zobrazování reklam.

 8. Partner nesmí využívat rozesílání nevyžádané pošty (spam) ani jinou nedovolenou formu propagace.

 9. Společnost Mikrotech neodpovídá za funkčnost odkazů a zároveň nezaručuje žádné minimální počty kliknutí na odkaz, dobu jejich uskutečnění, případně výši odměn získaných Partnerem na základě Podmínek. Společnost Mikrotech neodpovídá za škody vzniklé na základě nefunkčnosti nebo nesprávné funkčnosti Technologie nebo Odkazů. Společnost Mikrotech neodpovídá za škody způsobené činností nebo pasivitou třetích stran. Za obsah Webu nese odpovědnost Partner.

 10. Vše související s odkazy je nebo může být předmětem duševního vlastnictví společnosti Mikrotech. Partner není oprávněn odkazu měnit, pronajímat, půjčovat, prodávat, předávat dalším stranám a ani z nich nebo na jejich základě vytvářet odvozená díla nebo produkty. Společnost Mikrotech má kdykoli právo změnit obsah i formu odkazů, případně omezit či pozastavit jeho zobrazování na Webu Partnera.
 11. V textových odkazech se nesmí uvádět nepravdivá tvrzení o VoIP volání a jeho cenách.
 

  Mikrotech VoIP a GSM operátor


 • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
 • Hotline: 00420 558 840 000
 • Fax: 00420 558 840 001
 • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka