Služby analogového faxu

Služby analogového faxu

Pro faxování z běžného analogového faxu použijte VoIP bránu, kterou zařadíte mezi kvalitní internetovou linku a Váš analogový fax. Při tomto postupu budete mít možnost faxovat z Vašeho VoIP čísla na běžné telefonní linky nebo příjmat faxové zprávy na Váš analogový fax.

Nastavení faxu – rychlost přenosu nastavte na 9600 baud, vypněte kontrolu chyb. Nastavení VoIP brány – nastavte kodek G.711a, vypněte funkci echo cancel.

VoIP technologie byla navržena jako čistě digitální, proto faxování do analogové sítě nese tato omezení:

  • Odesílání a příjem faxů z faxového VOIP na faxové VOIP úspěšnost zhruba 95%
  • Odesílání a příjem faxů z faxového VOIP na telefonní VOIP úspěšnost zhruba 90%
  • Odesílání a příjem faxů z faxového čísla VOIP na klasická analogová (event. isdn) čísla zhruba 85% úspěšnost u odesílání 99% úspěšnost příjemu faxu z pevných linek
Pro úspěšné faxování doporučujeme Linksys SPA 2102 a vyhovující analogový fax. Za faxové číslo se účtuje 5 Kč/měsíc a tarifikací 30+30 sekund (jedna strana textu A4)


Testujte zdarma!

Výhody volání s Mikrotechem

1 Můžete začít volat hned, za nejnižší ceny, bez investic, s minimálními závazky a s nulovými znalostmi. Smlouvu můžete ihned ukončit. Začněte ihned šetřit 2/3 dosavadních nákladů - volání v naší síti je navíc zdarma bez časového omezení.

2 Kromě regionálního (geografického, geo) čísla vašeho kraje pro bydliště a firmu si můžete zřídit i číslo negeografické (nomádní, nongeo, VoIP) ze serie 910 pro cestování na území ČR a ve zbytku světa nebo pro alternativní CLI, kdy se Vaše volání jeví volajícímu jako volání z čísla Vašeho mobilu. Počet čísel není omezen, můžete si vybrat, případně požádat o dobře zapamatovatelná čísla pro byznys za jednorázový poplatek.

3 Registrace a zřízení prvního VoIP čísla je obvykle do několika minut, úhrada kreditu na počkání například přes PayPal, FIO banku a mnoho dalších možností...

4 Měsíční paušál neexistuje, za nájem čísla platíte pouze 1 Kč (nebo více při tarifu pro Vás výhodnějším.)

5 Žádný závazek, délka platnosti kreditu je neomezena.

6 Nejnižší ceny hovorů na trhu Vám umožní za rok úspory v řádu tisíců korun.

7 Online výpis hovorů zdarma.

8 Možnost přenosu čísla od většiny operátorů.

9 Na počátku můžete telefonovat bez počátečních investic - stačí softwarový telefon ve Vašem počítači.

10 Pro telefonování ale počítač nepotřebujete - konzultujte u nás vhodnou sestavu VoIP zařízení nebo mobilní telefon.

11 Klienti mohou v případě potřeby kontaktovat Dohledové centrum Mikrotech strukturovaným formulářem zde, kdykoli mailem (podle Všeobecných podmínek musí být reklamace přednostně mailem) na voip@mikrotech.cz.
S konkrétními dotazy se ve všední dny od 9:00 do 16:00 mohou obrátit také telefonicky (12:00-13:00 polední přestávka, využijte prosím záznamník) na tel.: 558840000. Mimo tuto dobu zanechte vzkaz na záznamníku a následně pošlete mail s podrobnostmi, budeme se jím zcela určitě zabývat. Doporučujeme si vzkaz připravit a aspoň krátce definovat, o co jde.

Při odkazu na mail s konkrétním dotazem, popisem problému a chybových hlášení, Vám odpovíme co nejdříve. Vzkaz již v sobě obsahuje Vaše číslo telefonu.

VIP klienti se mohou na nás s problémy obracet kdykoli a to podle uzavřené dohody.

 

    Mikrotech VoIP a GSM operátor


  • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
  • Hotline: 00420 558 840 000
  • Fax: 00420 558 840 001
  • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka