Telefony a voip brány Cisco

Cisco SIP VoIP Phone SPA941

2 nebo 4 linkový VoIP telefon. Až 4 linky s nezávislou konfigurací a registrací k ústředně nebo VoIP operátorovi.

Velký grafický LCD display, různé vyzvánění v závislosti na čísle volajícího, stylový a především funkční design to je VoIP telefon Linksys SPA941.

Je ideální pro residence, firmy, ale i domácnosti využívající služby IP telefonních operátorů, pobočkových ústředen (IP PBX) nebo pro rozsáhlá řešení postavená čistě na této technologii. SPA941 využívá nejnovějších technologií a standardů pro zajištění maximální kompatibility a vysoké kvality služeb. Jako další benefit, je ze strany Linksys poskytována i kvalitní technická podpora, nyní dostupná i v českém jazyce.

SPA941 je založen na nejrozšířenějším standardu SIP a byl testován i nasazením v infrastruktuře VoIP leadrů a service providerů, kteří mají za cíl poskytnout svým zákazníkům jen ta nejkvalitnější řešení. Díky velké spoustě implementovaných funkcí, možností nastavení a kvalitě služeb se Vám koupí SPA941 dostává do rukou jeden z nejpokročilejších VoIP telefonů dostupných na našem trhu. Funkce jako snadné přesměrování hovorů, konference, záznam zmeškaných hovorů a mnohé další, jsou jen zlomkem možností, které tento IP telefon svému uživateli nabízí.

Cena: dle aktuální nabídky

Technické údaje:

Standartně nabízí SPA941 velký grafický display, hlasitý telefon a 2,5 mm vstup pro náhlavní sadu. Velmi jednoduchým upgrade software telefonu, je možné rozšířit počet linek o další dvě na celkový počet čtyř linek. Každá linka může být nakonfigurována k použití unikátního telefonního čísla (nebo klapky), nebo může být nakonfigurována na použití sdíleného čísla, které je přiděleno různým telefonům.

manuál ke stažení

 

    Mikrotech VoIP a GSM operátor


  • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
  • Hotline: 00420 558 840 000
  • Fax: 00420 558 840 001
  • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka