Mikrotech VoIP operátor

U nás nezaplatíte za minutu volání ani korunu! Od 10.10.2014:
Pevná mimo špičku od 0,29
Pevná síť špička od 0,50
Mobilní sítě z VoIP od 0,69
Zahraničí - SK pevná síť 0,25
Tarifikace od:

1+1Ceny jsou uvedeny s DPH za 1 minutu, velkoobchodní ceny a ceny bez DPH zde
Registrace
nového uživatele VoIP
Registrovat

Voip ústředny

Naše bohaté zkušenosti z oblasti výstavby VoIP sítě jsme využili pro návrh VoIP pobočkové ústředny, která ideálně doplňuje poslední článek internetové telefonie v sídle zákazníka.

Zákazníkům nabízíme 5 modelů digitálních VoIP ústředen, které pokryjí požadavky od malé firmy s několika VoIP telefony až po městské úřady s několika sty pobočkových telefonů.

Nabízíme tyto modely IP ústředen:

 • M50 – ústředna vhodná pro menší firmy do 10 veřejných tel. čísel a 40 pobočkových tel.
 • M100 - ústředna vhodná pro středně velké firmy do 30 veřejných tel. čísel a 70 pobočkových tel.
 • M200 - ústředna vhodná pro větší firmy do 50 veřejných tel. čísel a 150 pobočkových tel.
 • M500 - ústředna vhodná pro velké firmy do 100 veřejných tel. čísel a 400 pobočkových tel.
 • M1000 - ústředna vhodná pro velké úřady do 200 veřejných tel. čísel a 800 pobočkových tel.
Zajišťujeme instalaci, servis a dohled k našim výrobkům. Zákazník koupí ústředny získá telefonickou podporu a servis 24 hodin. Ústředny vyrábíme za použití nejkvalitnějších hardwarových komponent, softwarové vybavení ústředen dále vyvíjíme.


IP ústředna M50

je nejmenší pobočková ústředna navržena pro maximálně 10 veřejných telefonních čísel a 40 IP poboček, jde o plně digitální telefonní pobočkovou ústřednu.

Ústředna je vhodná pro firmy do 20 zaměstnanců, školy a menší úřady. Svým vybavením splňuje všechny požadavky na telekomunikační provoz, které vám umožní plně využít výhody VoIP telefonie. Servis ústředny je zajištěn vzdálenou správou, což výrazně snižuje náklady na provoz i údržbu a umožňuje reagovat na změny konfigurace. Servis je řešen okamžitě po nahlášení požadavku našemu dohledovému centru, které je v provozu od 6 hodin do 20 hodin. Ústřednu je možno napojit na VoIP síť Mikrotech nebo na kteréhokoliv VoIP operátora. Další možností je propojení firemních poboček pro volání zdarma přes internet. Jedná se o plně otevřený systém, jenž umožňuje připojení jakýchkoli typů koncových zařízení podporujících připojení na rozhraní ISDN2 (BRI), ISDN30 (PRI) nebo analogové linky či protokol SIP.

Ústředna M50 je vybavena všemi moderními funkcemi, které zajistí dostupnost vašich pracovníků a také zvýší efektivitu komunikace uvnitř firmy. Veškeré tyto funkce jsou součástí dodávky.

Na ústředny poskytujeme plnou tříletou záruku včetně spolehlivé podpory a servisu.

Form Factor: Micro ATX Tower (4U)
CENA: 19 990 Kč bez DPH


IP ústředna M100

je středně velká pobočková ústředna navržena pro maximálně 30 veřejných telefonních čísel a 70 IP poboček, jde o plně digitální telefonní pobočkovou ústřednu.

Ústředna je vhodná pro větší firmy do 50 zaměstnanců, školy a úřady. Svým vybavením splňuje všechny požadavky na telekomunikační provoz, které vám umožní plně využít výhody VoIP telefonie. Servis ústředny je zajištěn vzdálenou správou, což výrazně snižuje náklady na provoz i údržbu a umožňuje reagovat na změny konfigurace. Servis je řešen okamžitě po nahlášení požadavku našemu dohledovému centru, které je v provozu od 6 hodin do 20 hodin. Ústřednu je možno napojit na VoIP síť Mikrotech nebo na kteréhokoliv VoIP operátora. Další možností je propojení firemních poboček pro volání zdarma přes internet. Jedná se o plně otevřený systém, jenž umožňuje připojení jakýchkoli typů koncových zařízení podporujících připojení na rozhraní ISDN2 (BRI), ISDN30 (PRI) nebo analogové linky či protokol SIP.

Ústředna M100 je vybavena všemi moderními funkcemi, které zajistí dostupnost vašich pracovníků a také zvýší efektivitu komunikace uvnitř firmy. Veškeré tyto funkce jsou součástí dodávky.

Na ústředny poskytujeme plnou tříletou záruku včetně spolehlivé podpory a servisu.

Form Factor: Micro ATX Tower (4U) nebo Rack 19“
CENA: 36 990 Kč bez DPH


IP ústředna M200

je středně velká pobočková ústředna navržena pro maximálně 50 veřejných telefonních čísel a 150 IP poboček, jde o plně digitální telefonní pobočkovou ústřednu.

Ústředna je vhodná pro větší firmy do 100 zaměstnanců, větší školy, úřady a callcentra. Svým vybavením splňuje všechny požadavky na telekomunikační provoz, které vám umožní plně využít výhody VoIP telefonie. Servis ústředny je zajištěn vzdálenou správou, což výrazně snižuje náklady na provoz i údržbu a umožňuje reagovat na změny konfigurace. Servis je řešen okamžitě po nahlášení požadavku našemu dohledovému centru, které je v provozu od 6 hodin do 20 hodin. Ústřednu je možno napojit na VoIP síť Mikrotech nebo na kteréhokoliv VoIP operátora. Další možností je propojení firemních poboček pro volání zdarma přes internet. Jedná se o plně otevřený systém, jenž umožňuje připojení jakýchkoli typů koncových zařízení podporujících připojení na rozhraní ISDN2 (BRI), ISDN30 (PRI) nebo analogové linky či protokol SIP.

Ústředna M200 je vybavena všemi moderními funkcemi, které zajistí dostupnost vašich pracovníků a také zvýší efektivitu komunikace uvnitř firmy. Veškeré tyto funkce jsou součástí dodávky.

Na ústředny poskytujeme plnou tříletou záruku včetně spolehlivé podpory a servisu.

Form Factor: Micro ATX Tower (4U) nebo Rack 19“ CENA:72 000 Kč bez DPH

IP ústředna M500

je velká pobočková ústředna navržena pro maximálně 100 veřejných telefonních čísel a 400 IP poboček, jde o plně digitální telefonní pobočkovou ústřednu.

Ústředna je vhodná pro větší firmy do 300 zaměstnanců, větší školy a úřady, poskytovatele telefonních služeb, callcentra. Svým vybavením splňuje všechny požadavky na telekomunikační provoz, které vám umožní plně využít výhody VoIP telefonie. Servis ústředny je zajištěn vzdálenou správou, což výrazně snižuje náklady na provoz i údržbu a umožňuje reagovat na změny konfigurace. Servis je řešen okamžitě po nahlášení požadavku našemu dohledovému centru, které je v provozu od 6 hodin do 20 hodin. Ústřednu je možno napojit na VoIP síť Mikrotech nebo na kteréhokoliv VoIP operátora. Další možností je propojení firemních poboček pro volání zdarma přes internet. Jedná se o plně otevřený systém, jenž umožňuje připojení jakýchkoli typů koncových zařízení podporujících připojení na rozhraní ISDN2 (BRI), ISDN30 (PRI) nebo analogové linky či protokol SIP.

Ústředna M500 je vybavena všemi moderními funkcemi, které zajistí dostupnost vašich pracovníků a také zvýší efektivitu komunikace uvnitř firmy. Veškeré tyto funkce jsou součástí dodávky.

Na ústředny poskytujeme plnou tříletou záruku včetně spolehlivé podpory a servisu.

Form Factor: Micro ATX Tower (4U) nebo Rack 19“
CENA: 198 990 Kč bez DPH


IP ústředna M1000

je středně velká pobočková ústředna navržena pro maximálně 200 veřejných telefonních čísel a 800 IP poboček, jde o plně digitální telefonní pobočkovou ústřednu.

Ústředna je vhodná pro velké organizace do 500 zaměstnanců, větší školy a úřady, poskytovatele hlasových služeb, VoIP operátory. Svým vybavením splňuje všechny požadavky na telekomunikační provoz, které vám umožní plně využít výhody VoIP telefonie. Servis ústředny je zajištěn vzdálenou správou, což výrazně snižuje náklady na provoz i údržbu a umožňuje reagovat na změny konfigurace. Servis je řešen okamžitě po nahlášení požadavku našemu dohledovému centru, které je v provozu od 6 hodin do 20 hodin. Ústřednu je možno napojit na VoIP síť Mikrotech nebo na kteréhokoliv VoIP operátora. Další možností je propojení firemních poboček pro volání zdarma přes internet. Jedná se o plně otevřený systém, jenž umožňuje připojení jakýchkoli typů koncových zařízení podporujících připojení na rozhraní ISDN2 (BRI), ISDN30 (PRI) nebo analogové linky či protokol SIP.

Ústředna M1000 je vybavena všemi moderními funkcemi, které zajistí dostupnost vašich pracovníků a také zvýší efektivitu komunikace uvnitř firmy. Veškeré tyto funkce jsou součástí dodávky.

Na ústředny poskytujeme plnou tříletou záruku včetně spolehlivé podpory a servisu.

Form Factor: Micro ATX Tower (4U) nebo Rack 19“
CENA: 449 500 Kč bez DPH
Testujte zdarma!

Výhody volání s Mikrotechem

1 Můžete začít volat hned, za nejnižší ceny, bez investic, s minimálními závazky a s nulovými znalostmi. Smlouvu můžete ihned ukončit. Začněte ihned šetřit 2/3 dosavadních nákladů - volání v naší síti je navíc zdarma bez časového omezení.

2 Kromě regionálního (geografického, geo) čísla vašeho kraje pro bydliště a firmu si můžete zřídit i číslo negeografické (nomádní, nongeo, VoIP) ze serie 910 pro cestování na území ČR a ve zbytku světa nebo pro alternativní CLI, kdy se Vaše volání jeví volajícímu jako volání z čísla Vašeho mobilu. Počet čísel není omezen, můžete si vybrat, případně požádat o dobře zapamatovatelná čísla pro byznys za jednorázový poplatek.

3 Registrace a zřízení prvního VoIP čísla je obvykle do několika minut, úhrada kreditu na počkání například přes PayPal, FIO banku a mnoho dalších možností...

4 Měsíční paušál neexistuje, za nájem čísla platíte pouze 1 Kč (nebo více při tarifu pro Vás výhodnějším.)

5 Žádný závazek, délka platnosti kreditu je neomezena.

6 Nejnižší ceny hovorů na trhu Vám umožní za rok úspory v řádu tisíců korun.

7 Online výpis hovorů zdarma.

8 Možnost přenosu čísla od většiny operátorů.

9 Na počátku můžete telefonovat bez počátečních investic - stačí softwarový telefon ve Vašem počítači.

10 Pro telefonování ale počítač nepotřebujete - konzultujte u nás vhodnou sestavu VoIP zařízení nebo mobilní telefon.

11 Klienti mohou v případě potřeby kontaktovat Dohledové centrum Mikrotech strukturovaným formulářem zde, kdykoli mailem (podle Všeobecných podmínek musí být reklamace přednostně mailem) na voip@mikrotech.cz.
S konkrétními dotazy se ve všední dny od 9:00 do 16:00 mohou obrátit také telefonicky (12:00-13:00 polední přestávka, využijte prosím záznamník) na tel.: 558840000. Mimo tuto dobu zanechte vzkaz na záznamníku a následně pošlete mail s podrobnostmi, budeme se jím zcela určitě zabývat. Doporučujeme si vzkaz připravit a aspoň krátce definovat, o co jde.

Při odkazu na mail s konkrétním dotazem, popisem problému a chybových hlášení, Vám odpovíme co nejdříve. Vzkaz již v sobě obsahuje Vaše číslo telefonu.

VIP klienti se mohou na nás s problémy obracet kdykoli a to podle uzavřené dohody.

 

  Mikrotech VoIP a GSM operátor


 • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
 • Hotline: 00420 558 840 000
 • Fax: 00420 558 840 001
 • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka