Pro média

Tisková zpráva
Praha, 10. října 2014Nové ceny volání na pevné linkyA

BMikrotech nabízí pět různých tarifů pro VoIP volání
Tisková zpráva
Praha, 10. září 2013Nováček na trhu mobilní komunikace Mikrotech představuje ceny voláníSpolečnost nabízí zákazníkům kromě výhodného volání i provizní affiliate program.

Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání a nováček na trhu mobilní komunikace, představuje své ceny volání v GSM síti. Služba, která je zajímavá tím, že nabízí propojení VoIP a GSM sítě včetně služeb virtuální telefonní ústředny, nabízí tarify od 39 Kč měsíčně s cenou volání od 0,59 Kč za minutu. Zákazníci se navíc mohou zapojit do affiliate programu, kdy získávají provizi za doporučení služby. Mikrotech tak potvrdil pozici poskytovatele volání s nejlepším poměrem ceny a užitné hodnoty na trhu.


Společnost Mikrotech díky svému affiliate programu odmění každého zákazníka, který doporučí službu dále. Uživatelé tak mohou nejen levně volat, ale i vytvořit si zdroj příjmů z nově přivedených zákazníků.
Partnerský program funguje na principu registrace nových zákazníků pod kódem stávajícího klienta, kdy při každém navýšení VoIP - GSM kreditu nového zákazníka obdrží stávající uživatel 5 % této částky na svůj duální VoIP - GSM účet. Nejenom, že získá procenta z plateb získaných klientů na jejich kredit (úroveň 1), ale také 2 % z plateb jimi získaných klientů (úroveň 2). Provize bude uživatelům v partnerském programu připisována po dobu jednoho roku od registrace nového zákazníka. Výše provize závisí na počtu získaných klientů, jejich plateb a objemu volání na placené linky.

Mikrotech nabízí pět různých tarifů – ATTO, FEMTO, PIKO, NANO a MIKRO, a to od 39 Kč do 400 Kč měsíčně. Volání z VoIP sítě je u všech tarifů 0,59 Kč, volání z GSM sítě nabízí od 1,30 Kč za minutu. Volání v síti VoIP Mikrotech je v rámci služby zdarma, volání v síti VoIP GSM za 1 Kč za minutu. Tarifikace 1+1 po sekundách od první sekundy u většiny tarifů nabídne oproti tarifikaci 60+60 o více než 30 % levnější služby. SIM karta s aktivací a poštovným je za 99 Kč, za přenos čísla odjinud zákazník zaplatí 300 Kč.
Mikrotech má v nabídce i čtyři datové balíčky: 150, 300, 500 a 1 000 MB za 75, 138, 192 a 318 Kč.

Kompletní ceník je k nahlédnutí na stránkách společnosti na voip.mikrotech.cz. Mikrotech službu odstartuje během podzimu 2013, konkrétní datum spuštění bude známo začátkem října. Fungovat bude v síti Vodafone. Volání je poskytováno jako předplacená služba, společný kredit pro VoIP i GSM služby je možno dobíjet rychle a pohodlně pomocí několika platebních kanálů včetně terminálů Sazka.

V současnosti využívá služeb VoIP Mikrotech několik desítek tisíc spokojených zákazníků jak z řad firemní klientely, tak i koncových uživatelů či celých rodin

Celá tisková zpráva


Zpráva ke stažení ve formátu DOC

Zpráva ke stažení ve formátu PDF
Tisková zpráva
Praha, 8. srpna 2013


Mikrotech nově vstupuje na trh mobilní komunikaceSpolečnost nabídne výhodné volání s telefonní ústřednou i affiliate program

Společnost Mikrotech, provozovatel sítě internetového volání, vstupuje na trh mobilní komunikace. Od podzimu letošního roku začne provozovat mobilní virtuální síť a rozšíří tak stávající nabídku svých služeb o volání v GSM síti. Služba bude zajímavá tím, že nabídne propojení VoIP a GSM sítě včetně služeb virtuální telefonní ústředny. Zákazníci tak získají možnosti nastavení, podmíněného přesměrovaní a další specifické funkce, na které byli doposud zvyklí pouze na svých pevných linkách nebo VoIP. Další zákaznickou výhodou bude bezesporu affiliate program, kdy zákazníci získají provizi za doporučení služby.


Mikrotech tímto počinem rozšíří zatím nepříliš široký výčet virtuálních operátorů v České republice. Které konkrétní sítě bude Mikrotech využívat, bude definitivně rozhodnuto v nejbližších dnech.

"Aktuálně probíhají jednání s partnery, z nichž se jeví jako nejvíce pravděpodobná spolupráce s DH Telecom v síti Vodafone. Rádi bychom nabídli kvalitní služby mobilního volání s přidanou hodnotou a výhodnou cenou, "říká Marek Mencner, ředitel společnosti Mikrotech. Konkrétní ceníky budou zveřejněny ještě během srpna, ale již nyní je jisté, že společnost Mikrotech bude pokračovat v trendu nejvýhodnějšího volání na trhu. "Našim zákazníkům hlasových služeb nabízíme vždy nejlepší poměr ceny a užitné hodnoty," dodává Mencner.

Volání bude poskytováno jako předplacená služba, společný kredit pro VoIP i GSM služby bude možno dobíjet stejně rychle a pohodlně, tak jako u doposud poskytovaných služeb, a to několika platebními kanály včetně terminálů Sazka.

V současnosti využívá služeb VoIP Mikrotech několik desítek tisíc spokojených zákazníků jak z řad firemní klientely, tak i koncových uživatelů či celých rodin.O společnostiFirma Mikrotech byla založena v roce 1996. VoIP technologii se věnuje od roku 2005 a VoIP služby byly spuštěny v roce 2006. V průběhu let firma s týmem odborníků z oblasti vývoje software připravila produkt hlasových služeb a na tomto základu vytváří na míru celou řadu aplikací. Voice over Internet Protocol (zkratkou VoIP) je technologie umožňující přenos digitalizovaného hlasu v těle paketů rodiny protokolů UDP/TCP/IP prostřednictvím počítačové sítě nebo jiného média, prostupného pro protokol IP. Využívá se pro telefonování za podstatně nižší ceny než dosud, což vede jak k posílení mezilidských a rodinných vztahů, snížení firemních nákladů a vytváří příležitosti pro nové podnikatelské záměry, které dosud technické prostředky a cenová politika dominantních telefonních operátorů neumožňovaly.


Mikrotech - kontakt:


Nejvýhodnější VoIP operátor, nejlevnější volání se sekundovou tarifikací

28. října 250
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Telefon: 558 840 000
E-mail: info@mikrotech.cz
Web: http://voip.mikrotech.cz


Kontaktní manažer: Marek Mencner
E-mail: info@mikrotech.cz
Telefon: +420 558 840 002


Nová marketingové akce - provize z kreditu nových klientů

31.5. 2013, Ostrava – Vzhledem ke snížení cen terminačních poplatků ukončujeme marketingovou akci provizí z přijatých hovorů a volání z geografických čísel na čísla serie 800... Místo ní zavádíme novou marketingovou akci, viz

[Více]Affiliate program je provizní systém pro každého Partnera, který svým doporučením získá nového zákazníka osobně nebo mailem, na sociálních sítích, prostřednictvím webových stránek, při připojování klientů k internetu nebo kombinací těchto metod. Vlastnictví webových stránek s bannerem je výhodou, ale není nutností.

Snížení ceny VoIP volání pro nové i dosavadní klienty

15.9. 2012, Ostrava – S platností od 15.9. 2012 (od 14.00 hodin SEČ) platí pro nově se registrující klienty firmy Mikrotech ceníky Optimal 2012 a 910 VoIP 2012, volání na mobilní čísla v ČR je za 0,83 Kč bez DPH (0,99 hal. s DPH) při sekundové tarifikaci. Pro představu, snížení ceny volání dle tarifu Optimal 2012, představuje oproti roku 2011 68 haléřů!

Nové ceníky jsou k dispozici i pro tisíce klientů registrovaných od roku 2006, kdy firma Mikrotech začala nabízet VoIP služby. Stávající zákazníci si mohou tento tarif v zákaznickém rozhraní nastavit sami. Pokud nejsou v kreditu na volání na nule či v mínuse, bude jim nový tarif aktivován několikrát denně zdarma.

Do konce září 2012 budou automaticky změněny i ostatní stávající tarify Optimal Plus, Special, Super a Gold dle nových propojovacích poplatků ČTÚ. Tarifikace volání do zahraničí je i nadále 1+1 s, nájem za číslo 1 Kč platí i nadále, webový fax za 5 Kč/měsíc při tarifikaci 30+30 s. Ceny Mikrotechu nejsou i nadále komplikovány žádnými paušály, rozdělením klientů do různých skupin, omezením počtu čísel apod. Značných úspor dosáhne klient Mikrotechu voláním přes mobily pomocí tzv. alternativního CLI.

Zobrazení mobilního čísla pro volané při volání z VoIP čísel.


1. 9. 2011, Ostrava – VoIP operátor Mikrotech v těchto dnech uvádí na trh novou službu alternativní CLI. Tato služba dovoluje zákazníkům využívajícím VoIP na svých chytrých telefonech Nokia, HTC, LG, iPhone s operačními systémy Symbian, Android a dalšími OS používat pro odchozí hovory identifikaci svým číslem mobilního telefonu. Zřízení této služby je do konce roku zdarma, služba je bez dalších poplatků a měsčních paušálů. Jak služba funguje ? Zákazník s geografickým a negeografickým číslem registrovaným u VoIP Mikrotech, má možnost požádat o přidělení alternativního CLI dotazem na email voip@mikrotech.cz. K řádnému přidělení mobilního CLI je potřeba ověřit mobilní číslo pomocí kódu, který bude zaslán na požadovaný mobilní telefon. Tento kód následně zákazník zadá do rozhraní virtuální ústředny. K plnému ověření, zda mobilní číslo skutečně patří zákazníkovi, který o identifikaci mobilním číslem požádal, je potřeba zaslat kopii faktury mobilního operátora nebo kopii smlouvy. V případě předplacené SIM karty, zákazník zasílá scann SIM karty ze strany identifikačních údajů. Výhody identifikace mobilním číslem. Při použití VoIP v mobilních telefonech je potřeba dostupnosti volajícího i v případě, že se pohybuje mimo signál WiFi nebo 3G. Pokud tedy použije zákazník alternativní CLI, volaný při zpětném volání kontaktuje zákazníka přímo na jeho mobilní telefon přes GSM. Cena služby. Zřízení alternativního mobilního čísla je za jednorázový zřizovací poplatek 25 Kč. Následně již žádné měsíční poplatky ani paušály neplatíte. Pouze 1 Kč měsíčně poplatek za nájem čísla.

Cena volání na mobilní telefony se blíží k 1 koruně !


1. 7. 2011, Ostrava – Ve VoIP síti Mikrotech dochází už tradičně v půlročních intervalech ke snížování cen hovorného do mobilních sítí. K dalšímu došlo právě teď, kdy z předchozí ceny hovorů do mobilních sítí 1,59 Kč bez DPH apod., dochází ve prospěch našich zákazníků k těmto změnám: Stávající základní tarif Optimal upravujeme snížením ceny na 1,39 Kč bez DPH (1,67 Kč včetně DPH). Pokud zákazník VoIP operátora Mikrotech zvolí nový tarif Optimal Plus, bude volat do mobilních sítí v ČR za 1,29 Kč bez DPH, což je 1,55 Kč včetně DPH za minutu a to stále při sekundové tarifikaci 1+1. V případě, že zákazník zvolí tarif Super nebo Gold, získá cenu volání do mobilních sítí 1,19 Kč bez DPH (1,42 Kč včetně DPH za minutu) nebo u tarifu Gold dokonce 1,09 Kč bez DPH (1,19 Kč včetně DPH). K dosažení této ceny je podmínkou využití placených služeb Virtuální ústředny Mikrotech). Kompletní ceník v PDF naleznete ke stažení v přiloze tohoto článku po přihlášení. Dalšího snížení nákladů na volání je možno dosáhnout díky provizi za příchozí hovory z pevných a mobilních linek na geografické VoiP číslo, kterou VoIP Mikrotech nabízí ve výši deseti haléřů za minutu hovoru ve špičce. Při poměru volání jedna k jedné je cena minuty hovoru například u tarifu Optimal Plus 1,19 Kč místo 1,29 Kč. Tato provize je u VoIP Mikrotech jedinečná a odlišuje nás od ostatních VoIP operátorů a jejich sítí. Levné volání do sítí mobilních operátorů se tak stává ještě atraktivnějším. V kombinaci s levným voláním do zahraničí budou služby VoIP operátora Mikrotech ještě výhodnějšími pro nasazení v mobilním VoIP - mVoIP.

WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč - ukončeno k 31.12. 2011


1. 3. 2011, Ostrava – Poskytovatel internetové telefonie Mikrotech se stal výhradním dodavatelem VoIP telefonních služeb pro nejnovější produkt společnosti TP-Link. Zákazníkům přináší nabídku bezdrátového routeru s kreditem na volání zdarma.

Zákazníci českých hypermarketů, e-shopů, distributorů a prodejců s elektronikou a výpočetní technikou mají v roce 2011 možnost zakoupit bezdrátový router TP-Link WR741ND Plus ve zvýhodněné sadě společně s kreditem na volání od VOIP poskytovatele Mikrotech a antivirovým softwarem AVG Internet Security na půl roku zdarma. Celá sada bude k dostání za cenu 649 Kč (podle prodejce).

Bezdrátový router TP-Link TL-WR741ND Plus poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 150 Mbit/s, podporuje přitom standardy IEEE 802.11b, 802.11g a 802.11n. K propojení se zbytkem domácí nebo firemní sítě slouží jeden port 10/100 Mbit/s WAN a čtyři LAN porty. Router podporuje šifrování 64/128 WEP a WPA/WPA2.

„Touto akcí bychom chtěli zákazníkům ukázat, že internetová telefonie je funkční i na bezdrátových sítích, proto jsme se rozhodli nabídnout stokorunový kredit na vyzkoušení našich služeb,“ řekl Marek Mencner z Mikrotechu.

Poskytovatel VoIP služeb Mikrotech navíc v minulém měsíci opět snížil ceny hovorného. Do mobilních sítí je tak možné nově volat od 1,59 Kč za minutu, do pevných sítí pak za 0,26 Kč za minutu. V praxi to tedy znamená, že za stokorunový poukaz, který k routeru dostanete zdarma, je možné provolat více než 300 minut do pevné sítě mimo špičku, nebo více než 50 minut do sítí mobilních při tarifikaci 1+1.


Zpráva ke stažení ve formatu doc - základní

Zpráva ke stažení ve formatu doc - rozšířenálogo společnosti v JPG logo společnosti v PDF logo společnosti v CDR

 

Kontakt pro doplňující informace:

Marek Mencner

Tel.: 558 840 032, 558 840 000

E-mail: marek.mencner@mikrotech.cz

Web: http://voip.mikrotech.cz

 

Společnost Mikrotech byla založena v roce 1996. Od svého vzniku se věnuje především podnikání v oboru IT se specializací na serverová řešení a hardware.   V roce 2006 objevila potenciál internetových hlasových služeb a začala tyto služby aktivně poskytovat ve spolupráci s desítkami svých partnerů, kterým poskytuje technické zázemí.. Mezi zákazníky VoIP operátora Mikrotech patří úřady a státní instituce, školy, živnostníci, firmy, ISP, ITSP, další VoIP operátoři a především také tisíce koncových zákazníků. 

    Mikrotech VoIP a GSM operátor


  • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
  • Hotline: 00420 558 840 000
  • Fax: 00420 558 840 001
  • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka