Postup přenosu čísla k Voip Mikrotech

Archiv


Ostrava, 1. 2. 2011 – Rozšířili jsme počet tarifů a cena volání do mobilních sítí z Mikrotechu tak může být již od 1,43 Kč bez DPH (1,7 Kč s DPH). Cena volání na pevné linky už od 0,20 Kč/min. (0,24 Kč/min. s DPH).


Ostrava, 1. 1. 2011 – Cena volání do mobilních sítí z Mikrotechu je snížena o dalších 35 haléřů a to na 1,59 Kč bez DPH (1,90 Kč s DPH). Provize za příchozí hovory z pevných a mobilních sítí 10/5 hal./min. stejně jako bonus 25 Kč pro nově registrované platí nadále.


Ostrava, 21. 7. 2010 – Český telekomunikační úřad pokračuje v realizaci doporučení Komise Evropských společenství o regulaci sazeb za ukončení volání v pevných a mobilních sítích EU. Pro koncové zákazníky bude mít tato směrnice jednoduchý důsledek – další snížení cen volání, a to nejen u mobilních operátorů, ale také u poskytovatelů internetové telefonie VoIP, kteří mohou reagovat nejpružněji. To se potvrdilo i okamžitou reakcí společnosti Mikrotech, která tak jako první snížila s předstihem ceny volání.

 

 

Podle závěrů Evropské unie patří i Česká republika mezi země s nejvyššími sazbami za telefonní volání a rozdíly mezi jednotlivými členskými zeměmi byly nezanedbatelné. I to byl zřejmě jeden z důvodů, proč Komise Evropských společenství dala po dvouleté přípravě národním telekomunikačním úřadům Doporučení o regulaci sazeb za ukončení volání (terminaci) v pevných a mobilních sítích EU. Český telekomunikační úřad začal postupně realizovat Doporučení a v dubnu letošního roku zahájil projekt, jehož hlavním cílem je vytvoření metodik výpočtu cen poplatků za ukončení hovoru.

 

Současně ČTÚ vydal rozhodnutí, kterými nově stanovil maximální výše velkoobchodních cen pro dominantní operátory a to tak, aby vstoupilo v platnost do 31. 12. 2012 s celkovým snížením ceny propojovacích poplatků až na třetinu původní hodnoty ze začátku roku 2009. Velkoobchodní ceny si operátoři účtují za propojení hovoru ze sítě jiného operátora a jsou zahrnuty v telefonním účtu každého uživatele pevných i mobilních linek, nejnověji i internetové telefonie.

 

Na činnost Českého telekomunikačního úřadu jako první se značným předstihem zareagoval poskytovatel internetové telefonie Mikrotech. Ten od začátku července nabízí volání do mobilních sítí za cenu pod dvě koruny za minutu, přesněji za 1,94 Kč. „Toto snížení bylo logickým krokem v několikaletém vývoji naší firmy. Firma Mikrotech se vždy snažila snižovat cenu hovorného v návaznosti na snižování propojovacích poplatků a poskytovat tak nejlevnější volání na trhu,“ řekl Marek Mencner ze společnosti Mikrotech. „Doporučení EU a snižování propojovacích poplatků nám k tomu vytvořilo lepší podmínky. Internetová telefonie ale potřebuje pro další rozšíření překonat ještě více bariér a to zejména v ekonomických a technických podmínkách ze strany státu, ještě nižších cenách volání a levnějších přístrojích pro zákazníky. V neposlední řadě jde i o změny v myšlení lidí, kteří vůči internetové telefonii stále chovají předsudky,“ doplnil Mencner.

 

Kontakt pro doplňující informace:

Marek Mencner

Tel.: 558 840 032, 558 840 000

WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč 1. 3. 2011, Ostrava – Poskytovatel internetové telefonie Mikrotech se stal výhradním dodavatelem VoIP telefonních služeb pro nejnovější produkt společnosti TP-Link. Zákazníkům přináší nabídku bezdrátového routeru s kreditem na volání zdarma. Zákazníci českých hypermarketů, e-shopů, distributorů a prodejců s elektronikou a výpočetní technikou mají v těchto dnech možnost zakoupit bezdrátový router TP-Link WR741ND Plus ve zvýhodněné sadě společně s kreditem na volání od VOIP poskytovatele Mikrotech a antivirovým softwarem AVG Internet Security na půl roku zdarma. Celá sada bude k dostání za cenu 649 Kč (podle prodejce). Bezdrátový router TP-Link TL-WR741ND Plus poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 150 Mbit/s, podporuje přitom standardy IEEE 802.11b, 802.11g a 802.11n. K propojení se zbytkem domácí nebo firemní sítě slouží jeden port 10/100 Mbit/s WAN a čtyři LAN porty. Router podporuje šifrování 64/128 WEP a WPA/WPA2. „Touto akcí bychom chtěli zákazníkům ukázat, že internetová telefonie je funkční i na bezdrátových sítích, proto jsme se rozhodli nabídnout stokorunový kredit na vyzkoušení našich služeb,“ řekl Marek Mencner z Mikrotechu. Poskytovatel VoIP služeb Mikrotech navíc v minulém měsíci opět snížil ceny hovorného. Do mobilních sítí je tak možné nově volat od 1,59 Kč za minutu, do pevných sítí pak za 0,26 Kč za minutu. V praxi to tedy znamená, že za stokorunový poukaz, který k routeru dostanete zdarma, je možné provolat více než 300 minut do pevné sítě mimo špičku, nebo více než 50 minut do sítí mobilních při tarifikaci 1+1.

WiFi router s voláním zdarma v hodnotě 100 Kč ukončeno k 31.12. 2011


1. 3. 2011, Ostrava – Poskytovatel internetové telefonie Mikrotech se stal výhradním dodavatelem VoIP telefonních služeb pro nejnovější produkt společnosti TP-Link. Zákazníkům přináší nabídku bezdrátového routeru s kreditem na volání zdarma.

Zákazníci českých hypermarketů, e-shopů, distributorů a prodejců s elektronikou a výpočetní technikou mají v těchto dnech možnost zakoupit bezdrátový router TP-Link WR741ND Plus ve zvýhodněné sadě společně s kreditem na volání od VOIP poskytovatele Mikrotech a antivirovým softwarem AVG Internet Security na půl roku zdarma. Celá sada bude k dostání za cenu 649 Kč (podle prodejce).

Bezdrátový router TP-Link TL-WR741ND Plus poskytuje propustnost bezdrátového spojení až do rychlosti 150 Mbit/s, podporuje přitom standardy IEEE 802.11b, 802.11g a 802.11n. K propojení se zbytkem domácí nebo firemní sítě slouží jeden port 10/100 Mbit/s WAN a čtyři LAN porty. Router podporuje šifrování 64/128 WEP a WPA/WPA2.

„Touto akcí bychom chtěli zákazníkům ukázat, že internetová telefonie je funkční i na bezdrátových sítích, proto jsme se rozhodli nabídnout stokorunový kredit na vyzkoušení našich služeb,“ řekl Marek Mencner z Mikrotechu.

Poskytovatel VoIP služeb Mikrotech navíc v minulém měsíci opět snížil ceny hovorného. Do mobilních sítí je tak možné nově volat od 1,59 Kč za minutu, do pevných sítí pak za 0,26 Kč za minutu. V praxi to tedy znamená, že za stokorunový poukaz, který k routeru dostanete zdarma, je možné provolat více než 300 minut do pevné sítě mimo špičku, nebo více než 50 minut do sítí mobilních při tarifikaci 1+1.


E-mail: marek.mencner@mikrotech.cz

Web: http://voip.mikrotech.cz

 

Společnost Mikrotech byla založena v roce 1996. Od svého vzniku se věnuje především podnikání v oboru IT se specializací na serverová řešení a hardware.   V roce 2006 objevila potenciál internetových hlasových služeb a začala tyto služby aktivně poskytovat ve spolupráci s desítkami svých partnerů, kterým poskytuje technické zázemí.. Mezi zákazníky VoIP operátora Mikrotech patří úřady a státní instituce, školy, živnostníci, firmy, ISP, ITSP, další VoIP operátoři a především také tisíce koncových zákazníků.Zpráva ke stažení ve formatu doc

logo společnosti

 

    Mikrotech VoIP a GSM operátor


  • Těšínská 365, Orlová-Poruba, 73514
  • Hotline: 00420 558 840 000
  • Fax: 00420 558 840 001
  • E-mail: voip zavináč mikrotech.cz
Mikrotech twitter Mikrotech facebook Mikrotech Heureka